The Baraholka :) Мотлох, мода і можливості

Повернутися в Блог

Руслана Колінська

 

Манекени, здається, навчилися телепатії. Коли проходиш повз чергову вітрину, а внутрішній голос шепоче: “Потрібно це купити!” – так і знай, що це витівки манекенів😱 І ось ти йдеш із 27-ою стильною футболкою в руках і думаєш, куди б її приткнути в переповненій шафі (шафа, між іншим, давно образилася і навіть зачинятися толком не хоче). Ввечері ж у стрічці новин ти натрапиш на заклик відповідально ставитися до природи і ресурсів. Чи побачиш фото перезасміченої планети. Так і живемо в часи мікро-глобальних крайнощів і внутрішніх конфліктів.


Про моду і мотлох, про те, як студентам правильно позбуватися непотрібних чи неактуальних речей, говорили (і практикували) в Campus Kyiv Centre. Більше ділилася Ruslana Kolinskaya.

 


🔳 Руся, як ти ставишся до моди?


Люблю моду й слідкую за трендами. І не тільки в одязі, а й загалом за трендами в архітектурі, інтер’єрі, бо для мене все це є творчістю. Я пов’язана з цим, бо моя спецальність дизайнера інтер’єру також достатньо творча.


🔳 Як часто ти купуєш нові речі?


Завжди по-різному, мушу визнати, що тут я залежу від настрою. Ну і, звісно, від фінансового становища. Якщо є можливість і бажання, то я йду і купую нову річ. Хоча не маю такого поняття як оновлюватися кожен сезон.


🔳 Куди діваєш старі речі?


Старі речі стараюся не викидати, тільки у випадку якщо вони вже прям розвалюються. А так, хороші речі віддаю людям, які потребують цього або в Червоний Хрест.


🔳 Легко позбуватися мотлоху?


Коли одяг чи річ із чимось асоціюється – з якоюсь подією, чи людиною, – то важко. В мене так бувало, що річ уже справді мотлох, але пам’ятна і просто лежить у шкафі, бо викинути – то вері складно  :))


🔳 “Людина була мірою всіх речей. Сьогодні речі стали мірою всіх людей”, – фраза сказана ще в середині XX століття. Згідна з нею сьогодні?


В наш час люди часто цінують річ більше, ніж людське – стосунки, наприклад. У сім’ї можуть бути проблеми, якщо дитина щось зламала чи розбила і батьки дуже негативно зреагували на це. Тобто в той момент для них було циніше те, що розбилося, ніж стосунки з дитиною.


🔳 Твоє оточення впливає на те, як ти хочеш одягатися і які речі купувати?


Ми всі спостерігаємо за тим, як хтось одягнутий, можливо нам таке сподобалось і ми хочемо купити анолог. Всі тренди, за якими ми слідкуємо, також свторюються по навколишньому середовищу, аналізуючи його. І це не означає, що ми залежимо від один одного від думки іншого…ні. Це просто нас оточує. І ми беремо те, що нас цікавить і можем застосовувати до себе, враховуючи власний стиль.

 

🔶 P.S. Дати життя неактуальним речам можливо, якщо зібрати їх до купи і принести в коло друзів на обмін чи просто як подарунок. І планету трішки збережеш, і комусь допоможеш, і переповнену шафу порадуєш 🙂