5 ідей для вечорів з близькими на Різдво

Повернутися в Блог

Що не кажіть, а Різдво – сімейне свято. І якщо ти не можеш поїхати в подорож на різдвяно-новорічний сезон, похизуватися стильовими фоточками, це не означає, що свята не вдалися. Є ті, хто дорожчий за будь-яку подорож і радий тобі більше, ніж будь-яка столиця світу – твоя сім’я і твої друзі.

Тут ти не знайдеш порад, які подарунки купувати. Ти сам можеш бути прекрасним подарунком – любити, прощати, радіти… А ще за допомогою простих речей створити теплий вечір.

 

Ось кілька ідей:

Запалити свічки

Ніщо так не сприяє проникливим розмовам, смачній вечері чи затишному мовчанню разом, як свічки. Тож спробуй. Можливо, це не звично у твоїй сім’ї, однак можна запровадити нову сімейну традицію. Навіть простий оселедець із картоплею буде вишуканою стравою.

 

Обійняти рідних

В нашій українській культурі це не дуже поширено, але обійми необхідні кожній людині. Вони викликають відчуття довіри й безпеки, знімають стрес, додають щастя, вчать нас дарувати і приймати та навіть підвищують імунітет. Тож різдвяні свята – чудова нагода подарувати порцію обіймів насамперед батькам.

Спекти для спільного чаювання пиріг

І ми додаємо найпростіший рецепт: чотири яйця, склянка борошна, склянка цукру – все збити блендером; на дно форми накришити яблук, залити тістом і випікати 30 хвилин при 180 градусах. Здається, кожен впорається.

Заварити чай у заварнику

Можна навіть з того ж таки пакетика, але обов’язково скористайся чайником для заварювання чаю. Якщо немає такого, то ось тобі ідея для подарунка. В наш швидкісний час банальний заварник додасть атмосфери єдності та неквапності.

Згадати приємні моменти й успіхи в році, що минає

Саме так, а не будувати плани на прийдешній рік. Час планування ще настане, а ось нагоду озирнутися назад і подякувати за те, що вдалося, можна втратити. Тим паче, це нам так притаманно. Просто згадування приємних моментів за рік допоможе вам з рідними ще краще дізнатися одне одного та отримати сили рухатися далі.

Як ще ти можеш проявити свою любов рідним в ці свята?