Про нас

Про нас

Привіт! Ми - студентський рух Campus Ukraine. Активні в Україні майже 30 років. За цей час ми познайомилися й здружилися із шістьма поколіннями українських студентів. Сьогодні наші волонтери навчаються у 76-ти університетах країни.

Наша місія - духовно-просвітницька діяльність серед студентів.

Ми віримо, що зміни в суспільстві починаються зі зміни світогляду його майбутніх лідерів.

Campus Ukraine сприяє досягненню студентами соціальної, емоційної та духовної зрілості. Так вони починають якісно впливати на суспільство й формувати новітню Україну.

Тому Campus Ukraine - це студенти, які змінюють реальність.

Студенти

 

 • Студенти – це наше все 🙂
 • В Україні їх приблизно 1,5 мільйони.

 • Фактично це населення Полтавської чи Вінницької області.
 • Тож у нас є окрема студентська область 🙂

 • І не кажіть тепер, що студенти нічого не вирішують
 • Прожите зі змістом студентське життя може назавжди змінити одну маленьку історію.

 • А якщо таких історій 1,5 мільйони?
 • Щодня Campus Ukraine піклується про те, щоб формувати в студентів цілісний світогляд,

 • дбає про здоровий спосіб життя молоді,
 • розвиває корисні навички – знання іноземних мов, володіння тайм-менеджментом та емоційним інтелектом,

 • мотивує до волонтерства та лідерської позиції,
 • популяризує християнські цінності.

 • Саме так формується нове покоління, яке змінює наше суспільство вже сьогодні.

Цінності

Пріоритет Campus Ukraine – християнські цінності.

 

Християнин – це той, хто бере на себе відповідальність, чесно і максимально якісно виконує свою справу, не байдужий до суспільних проблем та потреб ближнього. У своїх буднях він, як і кожна людина, бореться із труднощами та спокусами вибрати нечесний шлях. Віра в Бога дає йому сили перемагати в цій боротьбі та якісно впливати на своє оточення і країну.

Керівна команда

Анатолій

Campus Ukraine створює дружнє ком’юніті для студентів, в якому вони можуть знайомитися, зростати, розвиватися разом. Наші проекти дають імпульс для молоді бути проактивними.

Аліна

Зміни «зсередини назовні» – наше бачення. Інакше просто неможливо. Знайти себе, зрозуміти свій світогляд і цінності, впливати на своє оточення – так зміниться наше суспільство. В цьому я бачу потенціал молоді.

Дмитро

Ми постійно знаходимось у творчому пошуку. Бо сучасні студенти, вже більш критично мислять, багато подорожують і не пробачають застарілі підходи

Алла

Спочатку студентів дивує, а потім надихає атмосфера прийняття, яку вони знаходять тут. Найцікавіше, що цей ефект створюють такі ж студенти – наші волонтери. Я захоплююся рівнем їх особистісної зрілості.

Приєднатися

У медіа

ТРК «Вінтера»: Безкоштовний курс англійської для студентів

З 5 по 10 березня у Вінниці пройде тижневий інтенсив з англійської мови для студентів. Покращити свій рівень іноземної молодь зможе, спілкуючись з американськими волонтерами. Такі семінари в Україні проходять 15 років. Навчання безкоштовне. Під час інтенсиву студенти зможуть практикувати розмовну англійську в дискусіях, вільно висловлювати свою думку.

 

https://vintera.com.ua/01-03-2018-bezkoshtovnyj-kurs-anglijskoyi-dlya-studentiv/

Google та P&G проведуть тренінги

Спеціалісти з розвитку лідерів із Google та P&G проведуть тренінги для студентів Житомира
22 і 23 березня в Житомирському національному агроекологічному університеті та  ЖДУ ім. Івана Франка пройдуть безкоштовні тренінги “Стань успішним лідером”. Головні спікери – Уес Бреден, акаунт менеджер компанії Google та Тодд Гейст – екс-директор з розвитку лідерів компанії P&G .

 

http://www.1.zt.ua/news/osvita/spetsialisti-z-rozvitku-lideriv-iz-google-ta-p-g-provedut-treningi-dlya-studentiv-zhitomira.html

ТРК «Март»: Анонс курсів англійської мови

Вже третій рік поспіль в Миколаєві працюють інтенсивні курси розмовної англійської. Реалізувати цей проект вдалося завдяки студентському руху Campus Ukraine

 

https://www.youtube.com/watch?v=zkJEW-SHsy0

ТРК «Вінтера»: 6 волонтерів зі США навчатимуть англійської

Шість волонтерів зі Сполучених Штатів Америки приїхали до Вінниці, щоб навчати студентів англійської. Тригодинний курс присвячений граматиці, правильній вимові та вправам на логіку.  Під час занять волонтери і студенти спілкувалися винятково англійською.

 

https://m.youtube.com/watch?v=dPmrFre8MCI&sns=fb

Новогодний праздник для семей воинов АТО

Студенты НУК и волонтеры всемирной организации CAMPUS устроили Новогодний праздник для семей воинов АТО воскресенье, 14 января, филиал всемирной организации Campus в Николаеве совместно с Национальным университетом кораблестроения имени адмирала Макарова реализовали для детей и семей воинов АТО Рождественскую сказку.

 

https://news.pn/ru/public/193684